Jak zaktualizować system do Windows 10

Uaktualnienie do Windows 10, można zarezerwować z wyprzedzeniem, korzystając z aplikacji Get Windows 10. Nowy system operacyjny, w dniu w którym sobie wybierzesz, zostanie automatycznie zaktualizowany, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

shutterstock_247224064%201.%5B1%5D.jpg 


 

1.%5B1%5D.png

Rezerwacja

Jeżeli używasz Windows 7 lub Windows 8.1, należy odnaleźć w prawym dolnym rogu ekranu monitora ikonę Windows.

Kliknij ikonę Windows prawym przyciskiem myszy. Zobaczysz opcje, z których można wybrać "Zarezerwuj darmową aktualizację". Po wypełnieniu wiadomości e-mail, zostaniesz w dzień aktualizacji poinformowany, że aktualizacja się powiodła.

Możesz zrezygnować z rezerwacji w każdej chwili.

 


 

shutterstock_148895165.jpg

Instalacja

Po pobraniu systemu Windows 10 na komputerze (po 29 lipca) zostaniesz o tym powiadomiony. Następnie można wybrać, czy chcesz zainstalować system teraz albo wybrać inny czas na jego instalację.

 

 

 


 

2.%5B1%5D.pngGotowe

Po instalacji masz już do dyspozycji Windows 10. Zapraszamy!

Wsparcie

Nie bój się zarezerwować system Windows 10. Po zainstalowaniu będzie miał dostęp do Pomocy Microsoft, która pomoże Ci rozwiązać każdy problem.

 


 

Szczegóły oferty Windows:

Tak, to naprawdę jest za darmo. Oferujemy aktualizację do pełnej wersji systemu Windows 10, a nie tylko do próbnej. Będziesz potrzebował pobrać trzy gigabajty danych, które mogą zostać objęte standardową usługą transmisji danych. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, uaktualnij swój Windows do systemu Windows 10 w ciągu jednego roku od chwili, gdy oferta jest dla Ciebie dostępna. Po aktualizacji będziesz posiadał system Windows 10 za darmo. Oferta uaktualnienia do systemu Windows 10 jest ważny na odpowiednich urządzeniach z systemem Windows 7 i Windows 8.1 (na tym sprzęcie, który już posiadasz). Istnieją pewne wymagania sprzętowe i programowe, a dostępność funkcji  urządzenia i rynku może się różnić.